Užsiėmimų tvarkaraštis

ŠAKIŲ JAUNIMO  KŪRYBOS IR SPORTO CENTRAS MOKOMŲJŲ UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS

2021/2022 M. M.

PATVIRTINTA

Direktorės  2021 09 01                                                                                                                                                            Įsakymu Nr. V-29

Pavardė,vardas Grupė Val.sk Pratybų vieta Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
Linertas Laimis PR1 6 Šakių JKSC 13.30-15.00 14.00-15.30 14.45-16.15
(krepšinis) MU 1 10 Šakių JKSC 15.00-17.15 17.00-18.30 16.00-17.30 16.15-18.00
MU 1 6 Šakių JKSC 15.30-16.15 14.00-16.15 13.15-14.45
Strokas Vytautas MU2 10 Lukšių V. Grybo gimnazija 13.55-15.25 13.55-15.25 13.55-15.25 14.45-16.15 14.45-16.15
(lengvoji atletika) MU2 10 Lukšių V. Grybo gimnazija 15.25-16.55 15.25-16.55 15.25-16.55 16.15-17.45 16.15-17.45
Smirnovas Vytautas(dziudo) PR1 9 Šakių JKSC 16.10-18.25 16.15-18.30 16.10-18.25
“Ošimas” “Ošimas”
Grigošaitis Edvardas(lengvoji atletika) MU3

MU 1

14

6

Šakių”Žiburys” 14.30-16.45 15.15-17.30 14.30-16.00

17.30-19.00

16.00-18.15

14.30-16.00

12.30-14.45

17.30-19.00

Gudzinevičienė Vitalija (lengvoji atletika) MU1 10 Šakių JKSC 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30
Šlėderienė Daiva (krepšinis) PR1 6 Šakių ” Varpas” 14.40-16.10 14.40-16.10 14.40-16.10
Žebrauskienė Neringa PR 1 7 Šakių JKSC 17.00-18.30 17.00-18.30 15.00-17.15
(dziudo) MU 2 15 Šakių JKSC 14.20-17.00 15.00-18.00 14.20-17.00 14.00-16.15 17.15-18.45
Vencius Tomas PR1 6 Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija 13.45-14.55 13.45-14.55 13.45-14.55 12.45-13.45
(lengvoji atletika) MU2 6 Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija 14.55-16.00 14.55-16.00 14.55-16.00 13.45-15.00
Ulinskas Algirdas (lengvoji atletika) MU2 12 Šakių “Varpas” 17.00-19.15 17.00-19.15 17.00-19.15 17.00-19.15
Bagdanavičius Valentinas (badmintonas) PR1 6 Šakių JKSC 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00
Linertas Laimis MU 1 6 Šakių JKSC 16.15-17.00 14.30-16.00 16.15-18.30
Marčiulionis Aurelijus (plaukimas) PR 1 4 Šakių JKSC baseinas 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30
PR 1 6 Šakių JKSC baseinas 16.30-18.00 16.30-18.00
Beniulis Robertas (futbolas) 6 Gelgaudiškis 18.00-19.30 18.00-19.30 18.00-19.30
Makūnas Virgilijus 6 Šakių JKSC 16.00-18.15 16.00-18.15
(dviračių sportas)
Vasaitienė Rima (etnokultūra) 6 Lukšių V. Grybo gimnazija 14.00-15.30 14.00-15.30 14.00-15.30