Užsiėmimų tvarkaraštis

ŠAKIŲ JAUNIMO  KŪRYBOS IR SPORTO CENTRAS MOKOMŲJŲ UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS

2021/2022 M. M.

PATVIRTINTA

Direktorės  2021 09 02                                                                                                                                                                       Įsakymu Nr. V-51

Pavardė,vardas Grupė Val.sk Pratybų vieta Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
Linertas Laimis PR1 6 Šakių JKSC 13.30-15.00 14.00-15.30 13.45-15.15
(krepšinis) MU 1 8 Šakių JKSC 15.00-16.00 17.00-18.30 15.00-16.30 15.15-17.30
MU 1 6 Šakių JKSC 16.00-17.30 15.30-17.00 17.30-19.00
Strokas Vytautas MU2 10 Lukšių V. Grybo gimnazija 13.55-15.25 14.45-16.15 14.45-16.15 13.55-15.25 13.55-15.25
(lengvoji atletika) MU2 10 Lukšių V. Grybo gimnazija 15.25-16.55 16.15-17.45 16.15-17.45 15.25-16.55 15.25-16.55
Smirnovas Vytautas(dziudo) PR1 9 Šakių JKSC 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15
Grigošaitis Edvardas(lengvoji atletika) MU3 14 Šakių”Žiburys” 14.30-16.45 16.50-18.20 14.30-16.45 14.30-16.45 16.00-18.15
Gudzinevičienė Vitalija (lengvoji atletika) MU1 10 Šakių JKSC 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30
Šlėderienė Daiva (krepšinis) PR1 6 Šakių ” Varpas” 14.40-16.10 14.40-16.10 14.40-16.10
Žebrauskienė Neringa PR 1 7 Šakių JKSC 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 12.00-12.45
(dziudo) MU 2 14 Šakių JKSC 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-18.15 13.00-16.00
Vencius Tomas PR1 6 Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija 13.40-14.45 13.40-14.45 13.40-14.45 12.45-14.00
(lengvoji atletika) MU2 6 Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija 14.45-16.15 14.45-16.15 14.00-15.30
Ulinskas Algirdas (lengvoji atletika) MU2 12 Šakių “Varpas” 17.00-19.15 17.00-19.15 17.00-19.15 17.00-19.15
Bagdanavičius Valentinas (badmintonas) PR1 6 Šakių JKSC 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00
Linertas Laimis MU 6 Šakių JKSC 16.00-17.30 15.30-17.00 17.30-19.00
Marčiulionis Aurelijus (plaukimas) PR 1 6 Šakių JKSC baseinas 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30
PR 1 6 Šakių JKSC baseinas 16.30-18.00 16.30-18.00 16.30-18.00
Beniulis Robertas (futbolas) PR 1 6 Gelgaudiškis 18.00-19.30 18.00-19.30 18.00-19.30
Makūnas Virgilijus PR 1 6 Šakių JKSC 16.00-18.15 16.00-18.15
Vasaitienė Rima (etnokultūra) 6 Lukšių V. Grybo gimnazija 13.00-15.15 13.00-15.15
Linertas Laimis MU 1 6 Šakių JKSC 15.30-17.00 14.30-16.00 14.00-15.30