2026 metų gegužės 7 dieną vykusiose Šakių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių keturkovės varžybose varžėsi septynios komandos. Čempionais tapo Šakių “Varpo” mokyklos merginų ir vaikinų komandos, kurios atstovaus mokyklai ir rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse varžybose. Antrąsias vietas iškovojo Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos komandos. Trečiąsias vietas užėmė Lukšių Vinco Grybo gimnazijos merginų ir vaikinų komandos.

