2026 m. balandžio 25 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko rajono suaugusiųjų stalo teniso turnyras. Moterų grupėje nugalėjo Vytė Rinkevičiūtė, antrąją vietą užėmė Inga Rinkevičiūtė, trečiąją – Kamilė Indriūnaitė. Vyrų grupėje varžybų čempionu tapo Edgaras Butvilas, antrąją vietą iškovojo Dainius Indriūnas, trečiąją vietą užėmė Antanas Demikis.


