Vaikų lengvosios atletikos pirmenybės

Pirmenybėse varžėsi 12-13 metų vaikai. Čempionais tapo: Majus Vencius ir Urtė Mažeikaitė (šuolis į tolį);Nojus Prapuolenis ir Vasarė Grakavinaitė (kamuoliuko metimas);Titas Gricevičius ir Viltė Bakšytė (rutulio stūmimas);Barbora Venciūtė ir Gustas Snieganas (1000 metrų bėgimas);Nojus Bernotas ir Viltė Skinkaitytė (300 metrų bėgimas);Urtė Mažeikaitė ir Nojus Prapuolenis ( 60 metrų bėgimas);Audra Urbaitytė ir Armandas Juška (600 metrų bėgimas).

Antrąsias vietas iškovojo: Agnė Šilinskaitė ir Emilis Jakštas (600 metrų bėgimas);Audra Urbaitytė ir Nojus Bernotas ( 60 metrų bėgimas);Ugnė Miščikaitytė ir Tadas Kažemėkaitis ( 300 metrų bėgimas);Pijus Žukauskas (1000 metrų bėgimas);Jogailė Venciūtė ir Jokūbas Sabalius (rutulio stūmimas;Gytė Adomaitytė ir Markas Chusenbajevas (kamuoliuko metimas);Vasarė Grakavinaitė ir Benas Laucys (šuolis į tolį).

Trečiąsias vietas iškovojo:Jonas Viliūšis( šuolis į tolį);Mantas Avdejenkovas ir Viltė Bakšytė (kamuoliuko metimas);Pijus Bakšys (rutulio stūmimas); Tadas Kažemėkaitis (1000 metrų bėgimas); Mantas Avdejenkovas ir Mėja Andriūnaitė (300 metrų bėgimas); Benas Laucys ir Viltė Skinkaitytė (60 metrų bėgimas); Ema Povilaitytė (600 metrų bėgimas).