Kvadrato varžybos

Lapkričio mėnesį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių (2011 m.g.) kvadrato varžybos.Mergaičių tarpe čempionėmis tapo “Varpo” mokyklos komanda (mokytoja Rasa Matusienė), antrąją vietą iškovojo Griškabūdžio gimnazijos komanda (mokytoja Asta Durneikienė), trečiąją vietą užėmė Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Saulius Jurkšaitis).Berniukų tarpe čempionais tapo “Varpo” mokyklos komanda (mokytoja Rasa Matusienė), antrąją vietą iškovojo Lukšių Vinco Grybo gimnazijos komanda (mokytojas Vitas Petkūnas), trečiąją vietą užėmė Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Saulius Jurkšaitis). Komandos nugalėtojos toliau kovojo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose. Ir vėl lydėjo sėkmė Šakių “Varpo” mokyklos mergaičių ir berniukų komandas, kurios iškovojo pirmąsias vietas ir pateko į tarpzonines varžybas.

Pradinių klasių mokinių (2013 m.g. ir jaunesnių) rajoninėse kvadrato varžybose nugalėtojais tapo Šakių “Varpo” mokyklos komanda (mokytoja Rita Čižauskienė), antrąją vietą iškovojo Lukšių Vinco Grybo gimnazijos komanda (mokytojas Vitas Petkūnas, trečiąją vietą užėmė Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Saulius Jurkšaitis). Komandos toliau kovos Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose.