Šakių rajono seniūnijų sporto žaidynės

Birželio 10 dieną Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro sporto bazėse vyko rajono seniūnijų žaidynės rajono mero taurei laimėti. Dalyvavo dešimties seniūnijų komandos, kurios varžėsi 3×3 krepšinio, 3×3 tinklinio, 5x5x futbolo, stalo teniso, smiginio ir plaukimo sporto šakose. Varžybų nugalėtojais tapo: Futbolas 5×5 – Šakių seniūnijos komanda; Krepšinis 3×3 – Plokščių seniūnijos komanda; Tinklinio 3×3 – Kidulių seniūnijos komanda; Smiginis – Gintautas Kutas ir Nijolė Petraitienė; Plaukimas 50 m. laisvu stiliumi – Benas Moleikaitis ir Ingrida Jakaitienė; Stalo tenisas – Kamilė Indriūnaitė ir Dainius Indriūnas; Komandinę taurę iškovojo Šakių seniūnijos komanda, antrąją vietą iškovojo Lukšių seniūnijos komanda, trečiąją – Lekėčių seniūnijos komanda. Seniūnai varžėsi seniūnų dvikovėje (smiginis ir baudų metimas).