Mokyklų lengvosios atletikos varžybos

Gegužės 23 dieną “Žiburio” gimnazijos stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių komandinės lengvosios atletikos varžybos. Dalyvavo bendrojo ugdymo mokyklų keturios merginų ir septynios vaikinų komandos.

Atskirų rungčių nugalėtojais tapo:

Šuolis į tolį- Estėja Starinskaitė (“Varpas”) ir Deimantas Paukštys ( Griškabūdžio gimnazija);

100 m. bėgimas: Gintarė Rupeikaitė (“Žiburys”) ir Benas Moleikaitis (Lukšių gimnazija);

400 m. bėgimas: Austėja Ižganaitė ( “Žiburys”) ir Emilijus Kuraitis ( Kudirkos Naumiesčio gimnazija);

1000 m. bėgimas: Paulina Grikietytė ( Lukšių gimnazija) ir Rokas Rasimas ( Sintautų mokykla);

Rutulio stūmimas: Kamilė Matijošaitytė (“Žiburys”) ir Matas Kavaliauskas (“Žiburys”).

Komandines varžybas laimėjo “Žiburio” gimnazijos merginų ir vaikinų komandos, antrąsias vietas užėmė Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos merginų ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos vaikinų komandos, trečiąsias vietas užėmė Lukšių gimnazijos merginos ir Kudirkos Naumiesčio gimnazijos vaikinai. Komandos nugalėtojos atstovaus Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse lengvosios atletikos varžybose.