Marijampolės apskrities lengvosios atletikos čempionatas

Čempionate dalyvavo Šakių JKSC vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos komandos.

Pirmąsias vietas iškovojo: Emilijus Kuraitis (400 m. bėgimas), Dovilė Lionaitė (400 m. bėgimas), Adomas Ulinskas (200m. bėgimas), Deividas Kikis ( 400 m. bėgimas). Antrąsias vietas iškovojo: Nojus Matukynas (100 m. bėgimas), Jonas Vencius (800 m. bėgimas), Urtė Mažeikaitė (60 m. bėgimas), Emilijus Kuraitis (200 m. bėgimas), Gytis Prapuolenis ( 400 m. bėgimas). Trečiąsias vietas užėmė: Rokas Kiveris (800 m. bėgimas), Lukas Dvaranauskas (400 m. bėgimas), Povilas Sutkus (1500 m. bėgimas), Gytis Prapuolenis (100 m. bėgimas), Barbora Venciūtė (600 m. ir 60 m. bėgimas), Gustas Piliutis (šuolis į tolį), Mantas Masteika (200 m. bėgimas). Varžyboms mokinius paruošė Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro mokytojai Tomas Vencius, Algirdas Ulinskas ir Vytautas Strokas.