LIETUVOS JAUNIŲ IR JAUNIMO LENGVOSIOS ATLETIKOS ČEMPIONATAS

Klaipėdoje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Varžybų čempionais tapo Matas Kavaliauskas rutulio stūmimo rungtyje ir Goda Bernotaitė 600 metrų bėgimo distancijoje. Antrąsias vietas iškovojo Austėja Ižganaitė 600 metrų bėgimo rungtyje ir Nojus Matukynas 60 metrų bėgimo rungtyje. Dvi trečiąsias vietas iškovojo Gintarė Rupeikaitė šuolio į tolį ir 60 metrų bėgimo rungtyje. Trečiąją vietą iškovojo merginų estafetės 4x200metrų komanda, kurioje startavo Austėja Ižganaitė, Gintarė Rupeikaitė, Goda Bernotaitė ir Elzė Čiukauskaitė. Ketvirtąsias vietas užėmė Vakaris Gylys ir Kamilė Matijošaitytė rutulio stūmimo rungtyje ir Austėja Ižganaitė 300 metrų bėgimo distancijoje. Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC lengvosios atletikos mokytojai Algirdas Ulinskas ir Edvardas Grigošaitis.