Lietuvos jaunučių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatai

Vilniuje vykusiame Lietuvos jaunučių (13-14 metų) lengvosios atletikos čempionate Jonas Vencius tapo varžybų čempionu 1500 metrų kliūtinio bėgimo distancijoje. Nojus Matukynas iškovojo antrąją vietą 100 metrų bėgimo rungtyje. Emilijus Kuraitis užėmė ketvirtąją vietą 300 metrų barjerinio bėgimo rungtyje. Pagirtinai čempionate startavo Gintarė Rupeikaitė, Eimantas Puidokas, Goda Bernotaitė. Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC mokytojai Tomas Vencius ir Algirdas Ulinskas.

Alytuje vyko Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Disko metimo sektoriuje Liucija Vaičiūnaitė iškovojo ketvirtąją vietą, Erikas Kanapeckas užėmė penktąją vietą ieties metimo rungtyje, Rokas Rasimas buvo ketvirtas 3000 kliūtinio bėgimo distancijoje, Austėja Ižganaitė užėmė aštuntąją vietą 400 metrų bėgimo distancijoje. Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC mokytojai Tomas Vencius , Algirdas Ulinskas, Edvardas Grigošaitis ir Vytauats Strokas.