Šakių JKSC lengvosios atletikos pirmenybės

Birželio 8 dieną Šakių “Žiburio” gimnazijos stadione vyko Šakių JKSC mokinių lengvosios atletikos pirmenybės. Mokiniai varžėsi jaunučių (14-15 metų), jaunių (15-16 metų) ir jaunimo (18-19 metų) grupėse. 100 metrų bėgimo rungtyje pirmąsias vietas užėmė Gintarė Rupeikaitė, Marija Jakaitytė, Austėja Ižganaitė, Nojus Matukynas, Nedas Dvylaitis ir Benas Moleikaitis. 400 metrų bėgimo distancijoje pirmąsias vietas iškovojo Goda Bernotaitė, Marija Jakaitytė, Austėja Ižganaitė, Emilijus Kuraitis, Rokas Rasimas ir Benas Moleikaitis. 1500 metrų bėgimo distancijoje pirmąsias vietas iškovojo Paulina Grikietytė, Jonas Vencius, Rokas Rasimas ir Vidmantas Jankauskas. Šuolio į tolį rungtyje pirmąsias vietas užėmė Gintarė Rupeikaitė, Eimantas Puidokas, Kajus Žemaitis ir Vidmantas Jankauskas. Disko metimo sektoriuje pirmąsias vietas užėmė Rokas Andriukaitis, Ignas Venskūnas, Matas Kavaliauskas ir Liucija Vaičiūnaitė. Rutulio stūmimo sektoriuje pirmąsias vietas iškovojo Jurita Janušytė, Liucija Vaičiūnaitė, Modestas Juodviršis, Ignas Venskūnas ir Matas Kavaliauskas. Ieties metimo rugtyje pirmąją vietą užėmė Erikas Kanapeckas. Sportininkus treniruoja mokytojai Tomas Vencius, Algirdas Ulinskas, Edvardas Grigošaitis ir Vytautas Strokas.