Marijampolės apskrities lengvosios atletikos čempionatas

Marijampolėje vyko apskrities vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos čempionatas. Varžybų čempionais tapo: Adomas Ulinskas (300 metrų bėgimas), Gytis Prapuolenis (60 metrų bėgimas), Majus Vencius (šuolis į tolį), Barbora Venciūtė (600 metrų bėgimas), Nojus Matukynas (100 metrų bėgimas). Antrąsias vietas iškovojo: Gytis Prapuolenis (300 metrų bėgimas), Emilis Jakštas (60 metrų bėgimas), Nojus Matukynas ( 200 metrų bėgimas). Trečiąsias vietas užėmė: Gintarė Rupeikaitė (100 metrų bėgimas ir šuolis į tolį), Evaldas Valavičius (600 metrų bėgimas), Egidijus Kėvelaitis ( 1000 metrų bėgimas), Viltė Skinkaitytė (300 metrų bėgimas), Emilis Jakštas (600 metrų bėgimas). Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC lengvosios atletikos mokytojai Tomas Vencius, Algirdas Ulinskas ir Vytautas Strokas.