Lietuvos rajonų lengvosios atletikos čempionatas

Klaipėdoje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas, kuriame Šakių JKSC sportininkai iškovojo keturias prizines vietas. Austėja Ižganaitė užėmė antrąją vietą 600 metrų bėgimo distancijoje ir trečiąją – 300 metrų bėgimo rungtyje. Matas Kavaliauskas iškovojo antrąją vietą rutulio stūmimo sektoriuje, Rokas Rasimas užėmė antrąją vietą 2000 metrų kliūtiniame bėgime. Ketvirtąsias vietas užėmė: Šarūnas Račiukaitis (300 metrų bėgimas), Rokas Šakėnas (rutulio stūmimas), Žygimantas Juška (šuolis į tolį), Ligita Palubinskaitė (rutulio stūmimas). Penktąją vietą užėmė Benas Moleikaitis 300 metrų bėgimo rungtyje, Vakaris Gylys užėmė šeštąją vietą rutulio stūmimo rungtyje, Andrius Pinkevičius buvo šeštas šuolio į tolį sektoriuje. Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC mokytojai Edvardas Grigošaitis, Algirdas Ulinskas ir Vytautas Strokas.