Lietuvos lengvosios atletikos čempionatai

Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai sėkmingai startavo  Lietuvos lengvosios atletikos federacijos organizuotose aukšto sportinio meistriškumo varžybose.

Lietuvos jaunių  (16-17 metų) lengvosios atletikos čempionate Matas Kavaliauskas iškovojo antrąją vietą rutulio stūmimo rungtyje. Justas Janušaitis 2000 metrų kliūtinio bėgimo distancijoje užėmė aštuntąją vietą.

Lietuvos jaunučių (14-15 metų)  lengvosios atletikos čempionate Rokas Rasimas užėmė šeštąją vietą 2000 metrų bėgimo distancijoje, Nojus  Matukynas šuolio į tolį rungtyje buvo septintas.

Lietuvos jaunimo (18-19 metų)  lengvosios atletikos čempionate  rutulio stūmimo rungtyje Matas Kavaliauskas iškovojo penktąją vietą, Rokas Šakėnas užėmė aštuntąją vietą.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC mokytojai  Edvardas Grigošaitis, Vytautas Strokas ir Algirdas Ulinskas.