Sėkmingi startai  Europos čempionate

2018 m. liepos 03 – 07 dienomis Čekijoje Pilzene vyko Europos veteranų jėgos trikovės čempionatas, kuriame dalyvavo beveik  du šimtai sportininkų iš dvidešimties Europos  šalių. Čempionate Lietuvos vardą gynė trys sportininkai iš Šakių sporto klubo „Fortūna“. Visi jie grįžo su medaliais. Pirmąją dieną sidabro medaliu, trikovės sumoje iškėlusi 360 kg, pasipuošė Giedrė Vidžiūnienė, kuri varžėsi  svorio kategorijoje iki 72 kg. Giedrė atsistojo su 137,5 kg sveriančia štanga bei išspaudė 72,5 kg ir abiejuose veiksmuose iškovojo antrąsias vietas, bei du sidabro medalius.  Atkėlimo veiksme Giedrė įveikė 150 kg sveriančią štangą ir iškovojo pirmąją vietą ir aukso medalį  šiame veiksme. Trečiąją čempionato dieną varžėsi Vidmantas Baublys ir Rimantas Simokaitis. Vidmantas Baublys svorio kategorijoje iki 59 kg, trikovės sumoje iškėlęs 332,5 kg, iškovojo sidabro medalį. Sidabro medalius jis iškovojo ir visuose veiksmuose. Vidmantas atsistojo su 122,5 kg sveriančia štanga, išspaudė 80 kg ir atkėlė 130 kg. Svorio kategorijoje iki 105 kg bronzos medalį iškovojo Rimantas Simokaitis, trikovės sumoje iškėlęs 650 kg. Jis pritūpimo veiksme įveikė 242,5 kg sveriančią štangą ir iškovojo antrąją vietą ir sidabro medalį. Išspaudęs 180 kg spaudimo veiksme jis iškovojo trečiąją vietą bei  bronzos medalį.  Atkėlimo veiksme Rimantas įveikė 227,5 kg sveriančią štangą.
Už pagalbą ruošiantis čempionatui ir varžybų metu, nuoširdžiausią ačiū tariame Lietuvos Jėgos Trikovės Fedaracijai, o ypač federacijos Viceprezidentui Erlandui Petrauskui, Šakių sporto klubui “Fortūna”, Jonavos sporto klubui Aleks Atletik ir klubo treneriui Aleksandrui  Žukauskui.  Labai dėkojame mūsų šeimoms, draugams  ir visiems, kurių palaikymą visuomet jautėme!