Žiemos sezoną jaunieji lengvaatlečiai baigė skambiu akordu

Lietuvos jaunučių daugiakovių pirmenybėmis Šiauliuose baigėsi lengvosios atletikos žiemos sezono varžybos uždarose patalpose. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai, dalyvaudami visų amžiaus grupių pirmenybėse, iškovojo tris prizines vietas. Tačiau net ir tie jaunieji rajono sportininkai, kurie neiškovojo medalių, verti pagyrų už gerą pasirodymą respublikinio lygio varžybose.

Kaune vykusiose Lietuvos vaikų (12-13 metų) pirmenybėse antrąją vietą 600 metrų bėgimo rungtyje iškovojo Tomas Grybas (treneris Tomas Vencius), trečiąją vietą šuolio į tolį rungtyje užėmė Edvinas Gylys (trenerė Reda Konteikienė). Rutulio stūmimo rungtyje tarp berniukų ketvirtąją vietą iškovojo Vakaris Grudzinskas, o mergaičių grupėje Agnė Mykolaitytė buvo penkta. Laura Sabaliauskaitė šuolio į tolį rungtyje iškovojo penktąją vietą.

Vilniuje vykusiose Lietuvos jaunučių (14-15 metų) pirmenybėse Akvilė Andriukaitytė 200 metrų bėgimo distancijoje iškovojo ketvirtąją vietą, Augustas Rūškys 1000 metrų bėgimo rungtyje užėmė šeštąją vietą, 60 metrų bėgimo rungtyje tarp mergaičių Julija Smirnovaitė buvo septinta, o tarp berniukų Mindaugas Simokaitis liko dešimtas. Rajonų grupėje Šakių JKSC komanda užėmė ketvirtąją vietą.

Jaunučių amžiaus sportininkai dalyvavo komandinėse trikovių varžybose. Čia geriausiai sekėsi Akvilei Andriukaitytei (treneris Algirdas Ulinskas), sprinto trikovėje iškovojusiai antrąją vietą. Šiose varžybose Akvilė pagerino 60 metrų (8.18 sek.) ir 200 metrų (26,92 sek.) bėgimo rajono jaunučių rekordus. Bėgimų dvikovėje (60m+1000 m) Mindaugas Venckūnas užėmė septintąją vietą, sprinto trikovėje Julija Smirnovaitė buvo aštunta. JKSC komanda užėmė septintąją vietą.

Šiauliuose vykusiose jaunių (16-17 metų) pirmenybėse ketvirtąją vietą 2000 metrų kliūtinio bėgimo distancijoje iškovojo Nedas Makūnas. Algimantas Žemaitaitis, Iveta Bacevičiūtė ir Šarūnas Leščevičius pateko tarp 10 geriausių savo rungties sportininkų. JKSC komanda taip pat užėmė 10 vietą rajonų grupėje.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvosios atletikos treneriai – Algirdas Ulinskas, Tomas Vencius, Reda Konteikienė, Antanas Barancovas, Edvardas Grigošaitis, Vytautas Strokas, Vitalija Gudzinevičienė.