Šakiečiai – vėl tarp geriausiųjų šalyje

Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių (14- 15 metų) lengvosios atletikos pirmenybės. Šiose varžybose sėkmingai startavo ir Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai. Du šakiečiai iškovojo medalius, dar keli pateko į geriausiųjų 10-ukus.

Geriausiai šiose varžybose pasirodė Akvilė Andriukaitytė – ji tapo varžybų čempione 200 metrų bėgimo distancijoje. Laura Sabaliauskaitė šuolio į tolį rungtyje iškovojo trečiąją vietą. O Mindaugas Simokaitis  200 metrų bėgimo distancijoje užėmė ketvirtąją vietą (sportininkų  treneris Algirdas Ulinskas).

Kitiems šakiečiams iki tokios sėkmės kiek pritrūko, tačiau ir jų pasirodymai verti pagarbos. Augustas Ruškys 1000 metrų bėgimo rungtyje buvo septintas (treneris Algirdas Ulinskas). Edvinas Gylys šuolio į tolį rungtyje užėmė aštuntąją vietą (trenerė Reda Konteikienė).

O Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo iki 20 metų pirmenybės. Šiose varžybose startavęs Laurynas Rupeika 60 metrų bėgimo rungtyje iškovojo septintąją vietą (treneris A. Ulinskas).