Jaunųjų rajono lengvaatlečių laimėjimų taupyklė pildosi ir toliau

Marijampolėje vyko Lietuvos rajonų jaunučių (14-15 metų) lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose startavo Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro jaunieji lengvaatlečiai. Akvilė Andriukaitytė tapo varžybų čempione, laimėjusi pirmąsias vietas 100 metrų ir 200 metrų bėgimo distancijose. O Laura Sabaliauskaitė nugalėjo visas varžoves šuolio į tolį sektoriuje.

Šių sportininkių – čempionių treneris Algirdas Ulinskas. Nedaug iki šių merginų sėkmės trūko Agnei Mykolaitytei, kuri iškovojo antrąją vietą ieties metimo rungtyje.

Penktąsias vietas varžybose iškovojo Edvinas Gylys (šuolio į tolį rungtyje), Mindaugas Simokaitis (200 metrų bėgimo distancijoje), Karolis Apanavičius (1500 metrų kliūtinio bėgimo distancijoje), Augustas Ruškys (800 metrų bėgimo distancijoje), Viltė Kaminskaitė (400 metrų bėgimo distancijoje), Vakaris Grudzinskas (disko metimo rungtyje), Dainius Ričkus (ieties metimo rungtyje).

Šių jaunųjų sportininkų treneriai – Antanas Barancovas, Reda Konteikienė ir Tomas Vencius.

O Alytuje vyko Lietuvos rajonų jaunių (17- 18 metų) lengvosios atletikos pirmenybės. Jų metu taip pat vyko ir atranka į Lietuvos jaunių sporto žaidynių lengvosios atletikos finalines varžybas.

Ieties metikas Modestas Masteika tapo šių varžybų čempionu ir tarp rajonų, ir absoliučioje įskaitoje. Aurimas Songaila ieties metimo rungtyje iškovojo antrąją vietą.

Dvi pirmąsias vietas iškovojo bėgikas Nedas Makūnas (2000 kliūtinio bėgimo ir 3000 metrų bėgimo distancijose). Taip pat dvi pirmąsias vietas iškovojo sprinterė Akvilė Andriukaitytė (100 metrų ir 200 metrų bėgimo distancijose).

Mantas Macevičius 100 metrų bėgimo rungtyje užėmė trečiąją vietą. Iveta Bacevičiūtė rutulio stūmimo rungtyje užėmė ketvirtąją vietą. Šiuos jaunuosius sportininkus treniruoja Vytautas Strokas, Edvardas Grigošaitis, Tomas Vencius, Algirdas Ulinskas ir Vitalija Gudzinevičienė.

Geriausi jaunučių ir jaunių amžiaus sportininkai ruošiasi finaliniams varžybų etapams, kurie vyks birželio 25- 26 d. Vilniuje ir liepos 1- 2 d. Alytuje.

Birželio 14 d. Latvijos mieste Jelgavoje vyko olimpinio čempiono Janio Lūsio taurės ieties metimo varžybos. Į kaimyninę Latviją vyko net 27 lietuviai ieties metikai. Tarp jų buvo ir šakietis, Jaunimo kūrybos ir sporto centro auklėtinis, trenerio Vytauto Stroko mokinys Modestas Masteika.

Šakietis tarp 17 jaunių amžiaus grupės sportininkų iškovojo ketvirtąją vietą. Geriausiu savo bandymu Modestas ietį nusviedė 55,19 m. Šioje amžiaus grupėje varžybas laimėjo latvis Gailums Patriks, nusviedęs ietį 77,15 m ir taip pagerinęs Latvijos šios amžiaus grupės rekordą.