užsiėmimų tvarkaraštis

ŠAKIŲ JAUNIMO  KŪRYBOS IR SPORTO CENTRAS MOKOMŲJŲ PRATYBŲ TVARKARAŠTIS

2019/2020 M. M.

PATVIRTINTA

Direktorės  2019 09 02                                                                                                                                                                       Įsakymu Nr. V-62

Pavardė,vardas Grupė Val.sk Pratybų vieta Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
Linertas Laimis(krepšinis) PR1 4 Šakių JKSC 14.00-15.30 13.30-15.00
PR1 8 Šakių JKSC 17.00-18.30 14.30-16.00 14.30-16.00 16.00-17.30
PR1 4 Šakių JKSC 16.00-17.30 16.00-17.30
Strokas Vytautas(lengvoji atletika) MU2 10 Lukšių V. Grybo gimnazija 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15-20 13.50-15.20 13.50-15.20
MU2 10 Lukšių V. Grybo gimnazija 15.20-16.50 15.20-16.50 15.20-16.50 15.20-16.50 15.20-16-50
Smirnovas Vytautas(dziudo) PR1 Šakių JKSC 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 10.00-11.30
MU2 12 „Ošimas“ 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00
Grigošaitis Edvardas(lengvoji atletika) MU3 14 Šakių”Žiburys” 14.30-16.00 15.20-17.35 16.00-18.20 14.30-16.45 16.00-18.15
Gudzinevičienė Vitalija(lengvoji atletika) MU1 10 Šakių JKSC 14.00-15.30 14.00-15.30 14.30-16.00 14.30-16.00 14.00-15.30
Šlėderienė Daiva (krepšinis) PR1 6 Šakių “ Varpas“ 14.00-15.30 14.45-16.15 14.00-15.30
Paškevičiūtė Roma(krepšinis) PR1 6 Šakių JKSC 15.30-16.30 15.00-17.00 15.00-16.30
Konteikienė Reda(lengvoji atletika) PR1 8 Slavikų pagr. mokykla 14.16.15 14.40-16.10 14.00-16.15
Vencius Tomas (lengvoji atletika) PR1 6 Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija 13.40-14.45 13.40-14.45 13.40-14.45 12.45-14.00
MU2 6 Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija 14.45-16.15 14.45-16.15 14.00-15.30
Ulinskas Algirdas (lengvoji atletika) MU2 12 Šakių „Varpas“ 17.00-19.15 17.00-19.15 17.00-19.15 16.30-18.45
Bagdanavičius Valentinas (badmintonas) PR1 6 Šakių JKSC 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00
Linertas Laimis (tinklinis) 4 Šakių JKSC 16.00-17.30 17.30-19.00
Marčiulionis Aurelijus (plaukimas) PR 1 6 Šakių JKSC baseinas 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30
PR 1 6 Šakių JKSC baseinas 16.30-18.00 16.30-18.00
Beniulis Robertas (futbolas) PR 1 6 Gelgaudiškis 18.00-19.30 18.00-19.30 18.00-19.30
Vyšniauskas Stasius (radiotechnika) 8
Burkšaitis Antanas (informatika) 6 Lukšių V. Grybo gimnazija
Vasaitienė Rima (etnokultūra) 6 Šakių “ Varpas“