Stalo teniso varžybos

Stalo teniso turnyras mokytojo Č. Vyšnevecko atminimui

 

Varžybos vyko kovo 7 d. (šeštadienį) Šakių rajono Varpo mokyklos Siesartėnų pagrindinio ugdymo skyriuje. Į varžybas dalyviai atvyko iš Kauno, Šakių ir Gotlybiškių.

Varžybas organizavo Virginijus Povilaitis, varžybas padėjo vykdyti vyr. kūno kultūros mokytojas Aurelijus Marčiulionis, nugalėtojų apdovanojimus steigė Šakių raj. Švietimo ir sporto skyrius, inventorių skolino Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras. Kaip ir kasmet varžybas aplankė mokytojo Č. Vyšnevecko žmona Ramutė Vyšneveckienė.

Varžybose dalyvavo 3 moterys ir 26 vyrai. Pirmą vietą laimėjo – Daiva Lenktaitienė, Gotlybiškiai, antrą vietą – Rita Čižauskienė, Šakiai, trečią – Ernesta Dvaranauskaitė, Gotlybiškiai. Iš vyrų: pirmą vietą laimėjo – Mantas Gardziulevičius, Kaunas, antrą – Antanas Demikis, Kaunas, trečią Edgaras Butvilas, Gotlybiškiai.

Antros vietos nugalėtojas Antanas Demikis buvo mokytojo Č. Vyšnevecko mokinys, smagu, kad mokiniui įkvėptas entuziazmas šiai sporto šakai neišblėso iki šių dienų.

Varžybose amžiaus grupių nebūna, žaidžia vyrų ir moterų pogrupiai atskirai. Dalyviai suskirstomi į pogrupius ir žaidžia tarpusavyje.

stalo