Lietuvos lengvosios atletikos čempionatai

Liepos mėnesį vyko Lietuvos lengvosios atletikos įvairaus amžiaus grupių čempionatai, kuriuose sėkmingai dalyvavo Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai.

Šiauliuose vykusiame Lietuvos vaikų (11, 12, 13 metų) čempionate Dovilė Lionaitė iškovojo antrąją vietą kamuoliuko metimo rungtyje. 300 metrų bėgimo distancijoje Adomas Ulinskas užėmė dešimtąją vietą, o tarp vienuolikmečių buvo greičiausias.

Marijampolėje vyko Lietuvos jaunučių (14-15 metų) čempionatas. 1500 metrų bėgimo distancijoje Rokas Rasimas iškovojo penktąją vietą, trišuolio rungtyje Ignas Jurgelionis užėmė šeštąją vietą, disko metimo sektoriuje Leonora Tarnauskaitė užėmė septintąją vietą, o Dominykas Švelnys buvo aštuntas.

Alytuje vykusiame Lietuvos jaunių (16-17 metų) čempionate penktąsias vietas iškovojo Austėja Ižganaitė (800 metrų bėgimas), Erikas Kanapeckas ( ieties metimas) ir Rokas Šakėnas ( disko metimas). Matas Kavaliauskas rutulio stūmimo rungtyje užėmė devintąją vietą.

Vilniuje vyko Lietuvos jaunimo iki 20 metų čempionatas, kuriame Valdas Palubinskas iškovojo antrąją vietą 5000 metrų bėgimo distancijoje ir buvo pakviestas į Lietuvos jaunimo rinktinę dalyvauti Baltijos šalių mače. Disko metimo sektoriuje Martynas Čereškevičius užėmė penktąją vietą. Ieties metimo rungtyje Milda Šnipaitė užėmė penktąją vietą, o Erikas Kanapeckas- šeštąją vietą.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC lengvosios atletikos mokytojai Algirdas Ulinskas, Edvardas Grigošaitis, Vytautas Strokas, Vitalija Gudzinevičienė ir Tomas Vencius.