Lietuvos rajonų lengvosios atletikos čempionatas

Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių (U-17) ir jaunimo (U-19) lengvosios atletikos čempionatas. Jaunimo grupėje 300 metrų bėgimo rungtyje Goda Beniušytė iškovojo antrąją vietą, Raminta Liubinaitė – ketvirtąją vietą. Rutulio stūmimo rungtyje Vakaris Grudzinskas iškovojo ketvirtąją vietą, Martynas Čereškevičius užėmė šeštąją vietą. Merginų komanda (G. Beniušytė, R. Liubinaitė, Šarūnė Vizgirdaitė, Viktorija Gurajūtė) tapo 4×200 metrų estafetinio bėgimo trečiosios vietos laimėtojomis.

Jaunių grupėje 2000 metrų kliūtinio bėgimo distancijoje čempiono vardą iškovojo Ignas Rasimas. 1000 metrų bėgimo distanciją Viktorija Gurajūtė baigė ketvirta.  Šuolio į aukštį rungtyje Ramūnas Gustas užėmė penktąją vietą. Šie sportininkai iškovojo teisę startuoti Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate vasario 7-8 d. Klaipėdoje. Sportininkų treneriai Vytautas Strokas, Edvardas Grigošaitis, Algirdas Ulinskas ir Tomas Vencius.