Dviračių varžybos „Šakių taurė „

Rugsėjo 28 dieną pirmą kartą buvo organizuojamos dviračių plento varžybos, skirtos šakiečiams. Lietingą šeštadienio rytą startavo 19 dviratininkų iš Šakių J. Lingio parko ir finišavo Plokščiuose. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Marius Pavalkis. Jaunių (iki 18 metų) grupėje pirmąją vietą iškovojo Žygimantas Žemaitaitis. Jaunimo (19 – 29 metų) grupėje pirmas buvo M. Pavalkis, antrąją vietą iškovojo Paulius Dabrišius, trečiąją vietą užėmė Martynas Davidavičius. Vyrų grupėje (30- 50 metų) pirmąją vietą iškovojo Juozas Mažeika, antrąją – Mantas Paketuris, trečiąją – Darius Pavalkis. Veteranų grupėje (nuo 50 metų) pirmąją vietą iškovojo Virginijus Makūnas, antrąją vietą užėmė  Mindaugas Balčiūnas, trečias buvo – Audrius Želnys. Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Ramunė Šapolaitė, antrąją vietą užėmė Justė Šilingė.