Jaunių startai lengvosios atletikos stadionuose

Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate sėkmingai pasirodė Šakių JKSC lengvaatlečiai. Ignas Rasimas iškovojo dvi trečiąsias vietas 2000 metrų kliūtinio bėgimo ir 3000 metrų bėgimo distancijose. Ieties metimo sektoriuje Erikas Kanapeckas užėmė trečiąją vietą, Donatas Muraška – penktąją. Disko metimo rungtyje Martynas Čereškevičius  ir Ligita Palubinskaitė iškovojo ketvirtąsias vietas.  400 metrų bėgimo distancijoje Goda Beniušytė užėmė penktąją vietą. Sportininkų treneriai Vytautas Strokas, Edvardas Grigošaitis ir Algirdas Ulinskas.

Ieties metikas Erikas Kanapeckas buvo pakviestas į Lietuvos jaunių rinktinę ir startavo Baltijos šalių čempionate. Numetęs ietį 52 m. 18 cm. jis užėmė šeštąją vietą.

Goda Beniušytė varžėsi 400 metrų bėgimo distancijoje Lietuvos suaugusiųjų čempionate ir užėmė 12 vietą.