Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas

Dešimt sporto  klubo “Fortūna”sportininkų dalyvavo Šiauliuose vykusiame Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate. Jie grįžo, iškovoję aštuonis medalius ir dvi komandines taures. Jaunių amžiaus grupėje startavo penki sportininkai, du iš jų iškovojo antrąsias vietas.
Paulius Ignatavičius, svorio kategorija 74 kg., pritūpimas 165 kg., spaudimas 95 kg., štangos atkėlimas 202.5 kg., sumoje 462.5 kg. ir Mantvydas Karušis 66 kg.svorio kategorija, pritūpimas 120 kg., spaudimas 80 kg., atkėlimas 137.5, sumoje 337.5 kg. Bronzos medaliais pasipuošė Martynas Dumbliauskas ir Erikas Bastys. Martynas svorio kategorija 93 kg., pritūpimas 172.5 kg., spaudimas 132.5 kg., atkėlimas 215 kg., sumoje surinko 520 kg. Erikas startavo 53 kg svorio kategorijoje, pritūpimas 75 kg., spaudimas 55 kg., atkėlimas 95 kg., sumoje surikta 225 kg. Lukas Plaušinaitis debiutavo tokio lygio varžybose. Jis  svorio kategorijoje iki 74 kg., pritūpė su 120 kg., išspaudė 57.5 kg., atkėlė 155 kg. sveriančią štangą, sumoje surinko 332.5 kg. ir užėmė septintąją vietą. Šie vaikinai komandinėje įskaitoje iškovojo garbingą trečiąją vietą. Jaunimo grupėje startavo Rimantė Naujokaitytė. Rimantė svorio kategorijoje +72kg. iškovojo antrąją vietą. Ji atsistojo su 102.5 kg. sveriančia štanga, išspaudė 50 kg., atkėlė 110 kg. sumoje surinko 262.5 kg. Suaugusių grupėje, svorio kategorijoje iki 57 kg. dalyvavo Milda Staugaitienė. Debiutinėse varžybose Mildai šiek tiek pritrūko iki prizinės vietos, ji užėmė ketvirtąją vietą. Jai pavyko pritūpti su 75 kg., gulomis išspausti 32.5 kg. ir atkelti 95 kg.sveriančią štangą bei sumoje surinkti 202.5 kg. Veteranų amžiaus grupėje varžėsi trys klubo sportininkai. Visi tapo savo svorių kategorijų nugalėtojais. Giedrė Vidžiūnienė, pritūpė su 90 kg., išspaudė 47.5 kg., atkėlė 135 kg., sumoje surinko 272.5 kg. Vidmantas Baublys, svorio kategorijoje iki 74 kg., atsistojo su 115 kg., išspaudė 95 kg., atkėlė 140 kg., sumoje surinko 350 kg. Klubo treneris Rimantas Simokaitis, varžėsi svorio kategorijoje virš 105 kg. Jis sumoje surinko 600 kg., pritūpimas 205 kg., spaudimas 175 kg., štangos atkėlimas 220 kg. Šiame čempionate dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius, daugiau nei 200 sportininkų.