Lietuvos rajonų jaunimo ir jaunių lengvosios atletikos čempionatas

Sausio 11-12 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunimo ir jaunių lengvosios atletikos čempionatas. Jaunių grupėje  Goda Beniušytė tapo čempione dviejose rungtyse: 600 metrų ir 300 metrų bėgimo distancijose. Rokas Rasimas iškovojo dvi antrąsias vietas 3000 metrų bėgimo ir 2000 metrų kliūtinio bėgimo distancijose. 60 metrų bėgimo rungtyje Paulius Ignatavičius užėmė septintąją vietą, o Šarūnė Vizgirdaitė buvo aštunta. Visi šie sportininkai išsikovojo teisę startuoti Lietuvos jaunių čempionate vasario 8 dieną Kaune.

Jaunimo grupėje Milda Šnipaitė iškovojo trečiąją vietą rutulio stūmimo sektoriuje. Ketvirtąsias vietas užėmė Vytenis Jazukevičius trišuolio rungtyje, Valdas Palubinskas 3000 metrų bėgimo distancijoje, Arvydas Kazlauskas 600 metrų bėgimo rungtyje. Inga Martinkevičiūtė šuolio į tolį rungtyje užėmė šeštąją vietą, Mindaugas Simokaitis buvo septintas 300 metrų bėgimo distancijoje.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC lengvosios atletikos mokytojai Algirdas Ulinskas, Vytautas Strokas,  Vitalija Gudzinevičienė, Edvardas Grigošaitis ir Tomas Vencius.

Visi šių varžybų rezultatai Lietuvos lengvosios atletikos federacijos svetainėje www.lengvoji.lt/rezultatai