Atviros Šakių rajono moksleivių štangos spaudimo varžybos

2018-12-05 Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko Atviros Šakių rajono moksleivių štangos spaudimo varžybos. Dalyvavo Marijampolės profesinio rengimo centro ir Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio ir Vilkaviškio skyrių sportininkai. Komandinėje štangos spaudimo rungtyje pirmosios vietos čempionais tapo Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus sportininkai, 2-osios vietos prizininkais tapo Marijampolės profesinio rengimo centras, 3-iosios vietos, prizininkais tapo Vilkaviškio skyriaus sportininkai. Absoliučiai stipriausiais sportininkais tapo: merginų grupėje Kristina Gervetauskaitė(Marijampolės PRC), vaikinų grupėje Remigijus Bartišius. Savo svorio kategorijose merginų grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg. 1-osios vietos čempione tapo Ieva Ėringytė(Kudirkos Naumiesčo skyrius), svorio kategorijoje virš 60kg. tapo Kristina Gervetauskaitė(Marijampolės PRC), 2-osios vietos prizininke tapo Eglė Bulotaitė(Kudirkos Naumiesčio skyrius). Vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 54 kg. tapo 1-osios vietos čempionu Mykolas Kundokas(Kudirkos Naumiesčio skyrius), 2-osios vietos prizininku tapo Kęstutis Kaušius(Kudirkos Naumiesčio skyrius), svorio kategorijoje iki 62 kg. 1-osios vietos čempionu tapo Justas Bartišius(Kudirkos Naumiesčio skyrius), 2-osios vietos prizininku tapo Deividas Stanaitis(Kudirkos Naumiesčio skyrius), 3-iosios vietos prizininku tapo Rolandas Kinderavičius(Marijampolės PRC), svorio kategorijoje iki 69 kg. 1-osios vietos čempionu tapo Remigijus Bartišius 2-osios vietos prizininku tapo Gustas Janušauskas(Vilkaviškio skyrius), 3-iosios vietos prizininku tapo Edvinas Bergeris(Kudirkos Naumiesčio skyrius),, 4-ają vietą užemė, Deividas Rūškys(Vilkaviškio skyrius), 5-ają vietą užėmė Lukas Povilaitis(Kudirkos Naumiesčio skyrius), svorio kategorijoje iki 78 kg. 1-osios vietos čempionu tapo Tautvydas Dumčius(Kudirkos Naumiesčio skyrius), 2-osios vietos prizininku tapo Marijus Pečiulis(Vilkaviškio skyrius), 3-iosios vietos prizininku tapo Deividas Strimaitis(Kudirkos Naumiesčio skyrius), 4-ają vietą užėmė Paulius Venys(Kudirkos Naumiesčio skyrius), Svorio kategorijoje iki 94kg. tapo Tomas Kvaratiejus(Marijampolės PRC), svorio kategorijoje virš 94 kg. 1-osios vietos čempionu tapo Tomas Valaitis(Kudirkos Naumiesčio skyrius). Sportininkai ir sportininkės buvo apdovanoti taurėmis diplomais ir medaliais, varžybų organizatorius Šakių s/k ‘‘Ošimas‘‘ už sportininkų sveikatą atsakinga Šakių visuomenės sveikatos biuro specialistė Benita Petrauskienė.