Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas

Spalio 27-28 d., Joniškyje, vykstančiame Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate, pirmą varžybų dieną startavo keturi sporto  klubo „Fortūna“ sportininkai. Įspūdingu pasirodymu šį kartą nudžiugino jauniausias komandos narys Paulius Ignatavičius, kuris net tris kartus, du pritūpimo veiksme ir vieną štangos atkėlimo veiksme, gerino Lietuvos rekordus! Paulius jaunių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg., sumoje surinko 463 kg. Jis atsistojo su 167.5 kg. sveriančia štanga, išspaudė 95 kg. ir atkėlė 200,5 kg. Martynas Dumbliauskas toje pačioje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 83 kg. užėmė ketvirtą vietą. Jis sumoje surinko 477.5 kg. Martynas atsistojo su 165 kg., išspaudė 127.5 kg. ir atkėlė 185 kg. Veteranų amžiaus grupėje startavusi Giedrė Vidžiūnienė savo kategorijoje užėmė pirmą vietą, o absoliučioje įskaitoje liko trečia. Jos suma 277.5 kg. –  pritūpimai 95 kg., spaudimas 50 kg., atkėlimas 132.5 kg. Taip pat veteranų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje virš 105 kg. startavęs Rimantas Simokaitis užėmė pirmą vietą. Sumoje surinkęs 560 kg., jis atsistojo su 200 kg., išspaudė 155 kg. ir atkėlė 205 kg. sveriančią štangą.