Lietuvos moksleivių grappling imtynių pirmenybės

Spalio 14 d. įvyko Lietuvos moksleivių grappling imtynių pirmenybės Švenčionyse. Dalyvavo  bendra Šakių s/k „Ošimo“ grappling imtynininkų ir Šakių JKSC dziudo sportininkų komanda.  Merginų U-18 rungtyje  geriausiai pasirodžiusios s/k  „Ošimo“ir JKSC  sportininkės  buvo apdovanotos taurėmis, diplomais ir medaliais: Ieva Smirnovaitė(Šakių ‘‘Žiburio‘‘ gimnazija) svorio kategorijoje iki 53 kg. užėmusi I-ają vietą,  Eveliną Stikliūtė (Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija) svorio kategorijoje iki 41kg. užėmusi II-ają vietą, Evelina Ignatavičiūtė(Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)  svorio kategorijoje iki 49kg. užėmusi III-ają vietą, Emilija Andrijauskaitė(Šakių ‘‘Žiburio‘‘ gimnazija)  kategorijoje iki 53kg. užėmusią II-ają vietą ir svorio kategorijoje iki 61kg. užėmusią IV-ają vietą, Greta Rolskytė(Gelgaudiškio pagrindinė mokykla) svorio kategorijoje iki 61kg. užėmusi III-ają,  taip pat apdovanojimas buvo įteiktas  Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus sportininkei  Ievai Ėringytei svorio kategorijoje iki 49kg. užėmusiai I-ają vietą.  Dėl absoliutaus nugalėtojo vardo ir Švenčionių rajono miesto taurės I-ąją vietą ir taurę iškovojo Ieva Smirnovaitė, II-ąją vietą ir medalį iškovojo Ieva Ėringytė.

Taip pat taurėmis, diplomais ir medaliais apdovanoti geriausiai pasirodę Šakių s/k ‘‘Ošimo‘‘ ir Šakių JKSC dziudo sportininkai: Haris Gustaitis(Lukšių Vinco grybo gimnazija) U-10 berniukių svorio kategorijoje iki 36kg. užėmė II-ają vietą,  Nedas Rinkevičius (Šakių Varpo mokykla)  U-12 berniukų svorio kategorijoje iki 33kg. užėmė II-ają vietą, Eimantas Šimkaitis(Šakių Varpo mokykla)   U-14 vaikinų svorio kategorijoje iki  45kg. užėmė II-ają vietą, Deimantas Rolskis(Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)  U-14 vaikinų svorio kategorijoje iki  48kg. užėmė III-ają vietą, Vygaudas Kaušius(Griškabūdžio gimnazijos Paluobių daugiafunkcinis centras ) U-14 vaikinų svorio kategorijoje iki  52kg. užėmė V-ają vietą, Ignas Žekonis(Griškabūdžio gimnazija)  U-16 vaikinų svorio kategorijoje iki  60kg. užėmė I-ają vietą, Arnas Šimkaitis(Šakių Varpo mokykla)  U-16 vaikinų svorio kategorijoje iki  68kg. užėmė IV-ają vietą, Arnas Eidukaitis(Marijampolės profesinio rengimo centras Kudirkos Naumiesčio skyrius) U-16 vaikinų svorio kategorijoje iki  68kg. užėmė V-ają vietą,  Lukas Tamulis(Griškabūdžio gimnazija)  U-16 vaikinų svorio kategorijoje iki  68kg. užėmė VI-ają vietą,  Augis Povilaitis(Vilkaviškio ‘‘Aušros‘‘ gimnazija) U-16 vaikinų svorio kategorijoje iki  72kg. užėmė III-ają vietą,  Marius Juočiūnas(Lukšių Vinco grybo gimnazija)   U-16 vaikinų svorio kategorijoje virš  76kg. užėmė I-ają vietą, Modestas Merkevičius(Šakių ‘‘Žiburio‘‘ gimnazija)  U-18 vaikinų svorio kategorijoje iki  60kg. užėmė IV-ają vietą, Robertas Gruodis(Lukšių Vinco grybo gimnazija) U-18 vaikinų svorio kategorijoje  virš 84kg. užėmė II-ają vietą.