Šakių JKSC lengvaatlečiai sezoną pradėjo laimėjimais

Palangoje rugsėjo 29 d. vyko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos metimų pirmenybės. Ieties metimo rungtyje jaunių tarpe Milda Šnipaitė iškovojo pirmąją vietą. Ketvirtąsias vietas užėmė Martynas Čereškevičius disko metimo rungtyje ir Donatas Muraška ieties metimo rungtyje. Jaunučių grupėje ieties metimo sektoriuje Rokas Šakėnas užėmė šeštąją vietą. Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC lengvosios atletikos mokytojai Vitalija Gudzinevičienė, Edvardas Grigošaitis ir Vytautas Strokas.

Marijampolėje spalio 2 d. vyko apskrities lengvosios atletikos jaunučių ir vaikų pirmenybės, kuriose kartu dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Rusijos. Jaunučių grupėje dvi pirmąsias vietas 100 m ir 200 m bėgimo distancijose iškovojo Paulius Ignatavičius. 100 metrų distanciją Paulius įveikė per 12,09 sek. ir pagerino Šakių rajono jaunučių rekordą.

Vaikų grupėje Šarūnas Račiukaitis iškovojo antrąją vietą 600 metrų bėgimo distancijoje, Deina Mačaitytė šuolio į tolį rungtyje užėmė trečiąją vietą. Sportininkus treniruoja Šakių JKSC lengvosios atletikos mokytojai Tomas Vencius ir Algirdas Ulinskas.