Šakių JKSC lengvosios atletikos pirmenybės

Šakių Žiburio gimnazijos stadione vyko Šakių JKSC lengvosios atletikos pirmenybės.

Rezultatai:
100 m. rungtis:
Jaunutės
I vieta, Vizgirdaitė Šarūnė, Rez. 13,5, treneris A. Ulinskas
II vieta, Zobėlaitė Emilija, Rez. 14,1, trenerė V. Gudzinevičienė
III vieta, Urbonaitė Aistė, Rez. 14,3 treneris A. Ulinskas
Jaunės
I vieta, Beniušytė Goda, Rez. 13,1, treneris A. Ulinskas
II vieta, Liubinaitė Raminta, Rez. 13,7, trenerė V. Gudzinevičienė
III vieta, Karaliūtė, Rez. 13,9 treneris T. Vencius
Jaunuolės
I vieta, Miliūnaitė Simona, Rez. 13,5, treneris A. Urbaitis
II vieta, Bulotaitė Sandra, Rez. 14,1, treneris A. Ulinskas
III vieta, Martinkevičiūtė Inga, Rez. 14,2 treneris A. Ulinskas
Jaunučiai
I vieta, Ignatavičius Paulius, Finalo rez. 11,8, treneris T. Vencius
II vieta, Juška Justas, Finalo rez. 12,3, treneris A. Urbaitis
III vieta, Jakaitis Paulius, Finalo rez. 12,4 treneris V. Strokas
Jauniai
I vieta, Jazukevičius Vytenis, Finalo rez. 11,8, treneris E. Grigošaitis
II vieta, Kazlauskas Arvydas, rez. 12,0, treneris A. Ulinskas
III vieta, Liepinaitis Karolis, rez. 12,1 treneris T. Vencius
Jaunuoliai
I vieta, Simokaitis Mindaugas, rez. 11,9, treneris A. Ulinskas
400 m. rungtis:
Jaunutės
I vieta, Gurajūtė Viktorija, rez. 1.10,7, treneris A. Ulinskas
II vieta, Palubinskaitė Ligita, rez. 1.18,6, treneris A. Ulinskas
Jaunės
I vieta, Beniušytė Goda, rez. 1.06,3, treneris A. Ulinskas
II vieta, Neverauskaitė Erika, rez. 1.11,4, treneris V. Strokas
Jaunučiai
I vieta, Sakalauskas Aridonas, rez. 59,9, treneris T. Vencius
II vieta, Muraška Modestas, rez. 1.01,6, treneris V. Strokas
III vieta, Duoba Nojus, rez. 1.02,3, treneris V. Strokas
Jauniai
I vieta, Grybas Tomas, rez. 57,9, treneris T. Vencius
II vieta, Kazlauskas Arvydas, rez. 58,9, treneris A. Ulinskas
III vieta, Adomaitis Lukas, rez. 1.04,2, treneris D. Ruzgys
Jaunuoliai
I vieta, Suchoručenko Airidas, rez. 56,0, treneris D. Ruzgys
Šuolio į tolį rungtis:
Jaunutės
I vieta, Gurajūtė Viktorija, geriausias rez. 4,58, treneris A. Ulinskas
II vieta, Urbonaitė Aistė, geriausias rez. 4,05, treneris A. Ulinskas
Jaunės
I vieta, Liubinaitė Raminta, geriausias rez. 4,50, treneris A. Ulinskas
Jaunuolės
I vieta, Martinkevičiūtė Inga, geriausias rez. 4,70, treneris A. Ulinskas
II vieta, Batulevičiūtė Gabija, geriausias rez. 4,26, treneris V. Strokas
Jaunučiai
I vieta, Juška Žygimantas, geriausias rez. 5,40, trenerė R. Paškevičiūtė
II vieta, Juška Justas, geriausias rez. 5,25 treneris A. Urbaitis
III vieta, Vaišvilas Benas, geriausias rez. 5,15, trenerė R. Paškevičiūtė
Jauniai
I vieta, Jazukevičius Vytenis, geriausias rez. 5,88 treneris E. Grigošaitis
II vieta, Baltrušaitis Steponas, geriausias rez. 5,28, treneris A. Urbaitis
III vieta, Liepinaitis Karolis, geriausias rez. 5,05, treneris T. Vencius
Jaunuoliai
I vieta, Simokaitis Mindaugas, geriausias rez. 5,93 treneris A.Ulinskas
II vieta, Suchoručenko Airidas, geriausias rez. 5,84, treneris D. Ruzgys
Ieties metimo rungtis:
Jaunutės 400 g:
I vieta, Snudaitytė Raminta, rez. 19,5, trenerė V. Gudzinevičienė
Jaunės 500 g:
I vieta, Šeštakauskaitė Diana, rez. 18,80 trenerė V. Gudzinevičienė
II vieta, Šnipaitė Milda, rez. 34,84, trenerė V. Gudzinevičienė
Jaunučiai 500 g.:
I vieta, Šakėnas Rokas, rez. 40,58 trenerė V. Gudzinevičienė
II vieta, Gricius Deimantas, rez. 40,20, treneris T. Vencius
III vieta, Gylys Vakaris, rez. 37,88, trenerė R. Konteikienė
Jauniai
I vieta, Muraška Donatas, rez. 47,47 trenerė V. Gudzinevičienė
Rutulio stūmimo rungtis:
Jaunės 3 kg:
I vieta, Šnipaitė Milda, geriausias rez. 10,74 trenerė V. Gudzinevičienė
II vieta, Karaliūtė Gintarė, geriausias rez. 8,05, treneris T. Vencius
III vieta, Bybartaitė Karolina, geriausias rez. 7,53, treneris E. Grigošaitis
Jaunuolės 4 kg.
I vieta, Sakalauskaitė Ieva, geriausias rez. 9,34 treneris E. Grigošaitis
II vieta, Grybinaitė Gabrielė, geriausias rez. 8,03, treneris E. Grigošaitis
III vieta, Gylytė Raslita, geriausias rez. 7,90, treneris E. Grigošaitis
Jaunučiai 4 kg.
I vieta, Karvelis Arnas, geriausias rez. 12,00 trenerė V. Kokarskaja
II vieta, Naujokas Vytautas, geriausias rez. 11,44, treneris A. Urbaitis
III vieta, Gylys Vakaris, geriausias rez. 11,05, trenerė R. Konteikienė
Jauniai 5 kg.
I vieta, Brazauskas Balys, geriausias rez. 13,10 treneris T. Vencius
II vieta, Grudzinskas Vakaris, geriausias rez. 12,35, treneris T. Vencius
III vieta, Kukanauskas Dominykas, geriausias rez. 10,81, treneris A. Urbaitis
Jaunimas 6 kg.
I vieta, Čereškevičius Vilius, geriausias rez. 11,91 treneris E. Grigošaitis
Disko rungtis:
Jaunės 1 kg
I vieta, Bybartaitė Karolina, geriausias rez. 16,5 treneris E. Grigošaitis
Jaunuolės 1 kg.
I vieta, Gylytė Raslita, geriausias rez. 25,90 treneris E. Grigošaitis
II vieta, Grybinaitė Gabrielė, geriausias rez. 24,80 treneris E. Grigošaitis
Jaunučiai 1 kg.
I vieta, Karvelis Arnas, geriausias rez. 35,73 trenerė V. Kokarskaja
II vieta, Šakėnas Rokas, geriausias rez. 34,28 trenerė V. Gudzinevičienė
III vieta, Karvelis Gytis, geriausias rez. 20,67 trenerė V. Kokarskaja
Jauniai 1,5 kg.
I vieta, Čereškevičius Martynas, geriausias rez. 43,93 treneris E. Grigošaitis
II vieta, Grudzinskas Vakaris, geriausias rez. 38,73 treneris T. Vencius
Jaunuoliai 1,75 kg
I vieta, Čereškevičius Vilius, geriausias rez. 37,58 treneris E. Grigošaitis

Šakių JKSC pirmenybės 2018