Medaliai Lietuvos čempionate

Birželio 16 d., Rokiškyje vykusiame atvirame Lietuvos klasikinės štangos spaudimo čempionate, kartu su sportininkais iš Lietuvos ir Latvijos, varžėsi keturi sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.
Giedrė Vidžiūnienė, veteranų amžiaus grupėje, iškėlusi 50 kg. iškovojo pirmą vietą svorio kategorijoje virš 63 kg.
Jaunių amžiaus grupėje, dalyvavo du sportininkai. Paulius Ignatavičius, svorio kategorijoje iki 66 kg. užėmė antrą vietą išspaudęs 80 kg.
Martynui Dumbliauskui pakluso 120 kg. sverianti štanga ir tai jam garantavo taip pat antrą vietą svorio kategorijoje iki 83 kg. Vidmantas Baublys svorio kategorijoje iki 74 kg. išspaudė 90 kg. ir užėmė trečią vietą. Jis dalyvavo veteranų aamžiaus grupėje. Sportininkus varžyboms paruošė treneris Rimantas Simokaitis.