Pirma vieta ir Lietuvos rekordas

2018m. balandžio 7-8 d., Alytaus r., Simne, vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės taurės varžybos. Sporto klubo „Fortūna“ klubo komandą, šį kartą atstovavo keturi sportininkai. Pirmoji startavo ir įspūdingai pasirodė Simona Bakšytė. Ji, svorio kategorijoje iki  57 kg., štangos atkėlimo veiksme, du kartus gerino Lietuvos jaunimo rekordą. Paskutiniu bandymu, jai pavyko atkelti  140 kg. sveriančią štangą. Simona taip pat pritūpė su 85 kg., išspaudė 55 kg. Sumoje surinko 280 kg. ir šioje svorio kategorijoje iškovojo pirmą vietą. Giedrė Vidžiūnienė, svorio kategorijoje virš 72 kg., pritūpė su 105 kg., išspaudė 57,5 kg., atkėlė 135 kg., sumoje surinko 297,5 kg. ir šį kartą pasidalino 4-5 vietą. Jauniausiems komandos nariams, keturiolikmečiui  Pauliui Ignatavičiui ir šešiolikmečiui Martynui Dumbliauskui, teko varžytis su žymiai vyresniais amžiumi sportininkais . Paulius, svorio kategorijoje iki 66 kg., pritūpė su 142,5 kg., išspaudė 82,5 kg., atkėlė 162,5 kg.,  sumoje surinko 387,5 kg. ir užėmė 5 vietą. Martynas, svorio kategorijoje iki 83 kg., pritūpė su 150kg., išspaudė 120 kg., atkėlė 190 kg., ir sumoje, surinkęs 460 kg., užėmė 12 vietą. Sportininkus varžyboms paruošė treneris Rimantas Simokaitis.