Sporto klubo „Fortūna“ sportininkų laimėjimai Europos klasikinio štangos spaudimo ir jėgos trikovės taurės varžybose

Kovo 23 – 25 d., Baltarusijoje, Ašmenos mieste, vyko Europos klasikinio štangos spaudimo ir jėgos trikovės taurės varžybos, kuriose dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Lietuvos, Armėnijos, Lenkijos, Belgijos ir Gruzijos. Tarp 18 Lietuvos sportininkų buvo ir trys sporto klubo „Fortūna“ atstovai. Giedrė Vidžiūnienė dalyvavo štangos spaudimo ir jėgos trikovės rungtyse. Pirmą varžybų dieną, svorio kategorijoje iki 84 kg., ji iškėlė 55 kg. ir užėmė pirmą vietą. Sekančią dieną, jėgos trikovės varžybose, Giedrė pritūpė su 100 kg., išspaudė 57,5 kg., atkėlė 130 kg. ir sumoje surinkusi 287,5 kg. iškovojo antrą vietą. Simona Bakšytė išspaudė 52,5 kg. ir svorio kategorijoje iki 63 kg., užėmė antrą vietą. Rimantas Simokaitis, iškėlė 170 kg. Jis užėmė pirmą vietą svorio kategorijoje iki 120 kg.