JKSC lengvaatlečiai

2015 m. gruodžio 11-12 d. Klaipėdoje vyko tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Maniežo taurė“, kuriose varžėsi jaunių (17- 18 metų) ir jaunučių (14-15 metų) sportininkai iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos miestų. Šiose varžybose startavo ir Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai.

Puikiai varžybose sekėsi Akvilei Andriukaitytei, kuri iškovojo čempionės vardą 60 metrų (7,74 sek.) ir 200 metrų (25,61 sek.) bėgimo distancijose ir pagerino šių rungčių rajono merginų rekordus. Trečiąją vietą  200 metrų bėgimo rungtyje iškovojo Mindaugas Simokaitis. Sportininkus treniruoja treneris Algirdas Ulinskas. Šuolio į tolį rungtyje Edvinas Gylys užėmė šeštąją vietą, Mindaugas Simokaitis- septintąją vietą, Laura Sabaliauskaitė- aštuntąją vietą. Dvi septintąsias vietas iškovojo Augustas Rūškys 600 metrų ir 1000 metrų bėgimo distancijose. Rutulio stūmimo sektoriuje aštuntąją vietą užėmė Aurimas Songaila, o Vilius Čereškevičius ir Iveta Bacevičiūtė liko devinti. Sportininkuų treneriai Reda Konteikienė, Edvardas Grigošaitis ir Vitalija Gudzinevičienė.