Sporto centro auklėtinių vasaros startai

akvile andriukaityteBirželio 26-27 dienomis Alytuje vyko Lietuvos Jaunučių (gim. 1999 – 2001 m.) sporto žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos. Jose dalyvavo ir būrelis Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro jaunųjų lengvaatlečių, iškovojusių teisę jose dalyvauti zoninėse varžybose.  Šakiečiams žaidynėse sekėsi puikiai.

Šakių JKSC komanda, surinkusi 2122 taškus, tarp žaidynėse dalyvavusių 45 Lietuvos sporto mokymo įstaigų užėmė aukštą 8 vietą. Geriausiai žaidynėse asmeninėje įskaitoje atskirose rungtyse pasirodė šie rajono atstovai:

Akvilė Andriukaitytė 100 m bėgime iškovojo 3 vietą (treneris Algirdas Ulinskas), o 200 m bėgime laimėjo 2 vietą. Mergaičių estafetės 4×100 m šakietės (Akvilė Andriukaitytė, Milda Geršvaltaitytė, Julija Smirnovaitė, Laura Sabaliauskaitė) užėmė ketvirtąją vietą.

Neblogai pasirodė ir Viltė Kaminskaitė (800 m bėgimas, 12 vieta treneris A.Ulinskas), Gintarė Daugėlaitė (1500 m bėgimas, 11vieta, treneris Antanas Barancovas), Gintarė Daugėlaitė (2000 m bėgimas, 12 vieta, treneris A.Barancovas), estafetės 4×100 m vaikinų komanda (Mindaugas Venckūnas, Mindaugas Simokaitis, Augustas Ruškys, Rokas Lukoševičius,- 10 vieta).

Treneriai, paruošę sportininkus  varžyboms, varžėsi trenerių konkurse. Šakių JKSC lengvosios atletikos treneris Algirdas Ulinskas užėmė aukštą 10 vietą  tarp 193 Lietuvos lengvosios atletikos trenerių, paruošusių sportininkus varžyboms.