Šakietis pakviestas į šalies lengvaatlečių rinktinę

Vilniuje vyko Lietuvos jaunių (16-17 metų) lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose sėkmingai startavo Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai, rajonų grupėje iškovoję ketvirtąją komandinę vietą. Asmeninėje įskaitoje iškovota ir keletas medalių.

Vilniuje vykusiose Lietuvos jaunių (16-17 metų) lengvosios atletikos pirmenybėse šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro auklėtinis Algimantas Žemaitaitis tapo varžybų čempionu 400 metrų bėgimo distancijoje ir užėmė trečiąją vietą  800 metrų bėgimo rungtyje. Ieties metimo sektoriuje varžybų čempiono vardą iškovojo Modestas Masteika.

Trečiąsias vietas varžybose iškovojo Eglė Stepšytė (1500 metrų bėgimo distancijoje), Šarūnas Leščevičius (200 metrų bėgimo rungtyje) ir Nedas Makūnas (2000 metrų kliūtinio bėgimo distancijoje).

Ketvirtąsias vietas varžybose užėmė Aurimas Songaila (ieties metimo rungtyje) ir Mantas Macevičius (100 metrų bėgimo distancijoje). Pagirtinai varžybose startavo Tautvydas Jakštys, Iveta Bacevičiūtė, Laura Sutkaitytė ir Linas Arštikaitis.

Modestas Masteika pakviestas į Lietuvos jaunių rinktinę, kurios sudėtyje startuos Baltijos šalių jaunių lengvosios atletikos mače Valmieroje ( Latvija).

Minėtus sportininkus varžyboms paruošė treneriai Vytautas Strokas, Tomas Vencius, Algirdas Ulinskas, Edvardas Grigošaitis ir Vitalija Gudzinevičienė.

Parengta pagal šakių JKSC pateiktą informaciją ir nuotrauką.