Šakiečiai lengvaatlečiai kyla vis aukščiau

Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai Akvilė Andriukaitytė ir Modestas Masteika startavo Lietuvos rinktinės sudėtyje Baltijos šalių mačuose, kuriuose varžėsi su Latvijos ir Estijos bendraamžiais.

Valmieroje (Latvija) vykusiame Baltijos šalių jaunučių lengvosios atletikos  mače Akvilė Andriukaitytė tapo čempione 100 metrų bėgimo distancijoje (12.59 sek.) ir kartu su Lietuvos komandos bėgikėmis estafetiniame 100,200,300,400 metrų bėgime taip pat iškovojo pirmąją vietą. Sportininkės treneris Algirdas Ulinskas.

Valgoje (Estija) vykusiame Baltijos šalių jaunių  lengvosios atletikos mače Modestas Masteika ieties metimo rungtyje (57 m. 46 cm.) užėmė penktąją vietą. Sportininko treneris Vytautas Strokas.