Šakiečiai – ir vėl tarp geriausių

Marijampolėje vyko Lietuvos rajonų jaunučių (14- 15 metų) lengvosios atletikos pirmenybės. Varžybose dalyvavo ir Šakių jaunimo kūrybos bei sporto centro auklėtiniai. Dalis šakiečiai tapo varžybų nugalėtojais ir prizininkais.

Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatletė Akvilė Andriukaitytė tapo šių varžybų čempione 100 metrų ir 200 metrų bėgimo distancijose bei pagerino abiejų rungčių rajono jaunių rekordus. Sportininkės treneris Algirdas Ulinskas.

Varžybų nugalėtojomis tapo ir merginų estafetės 4 po 100 metrų komanda, kuriai atstovavo Julija Smirnovaitė, A. Andriukaitytė, Milda Geršvaltaitytė ir Laura Sabaliauskaitė. Merginos pagerino rajono jaunučių rekordą. Vaikinų estafetės 4 po 100 metrų komanda, kurioje startavo Augustas Rūškys, Mindaugas Venckūnas, Mindaugas Simokaitis ir Rokas Lukoševičius, iškovojo trečiąją vietą.

Penktąsias vietas varžybose užėmė J. Smirnovaitė (100 metrų distancijoje) ir Viltė Kaminskaitė (800 metrų bėgimo distancijoje). Gintarė Daugėlaitė 1500 metrų distancijoje buvo šešta. Pagirtinai varžybose dalyvavo Justas Vaitkus ir Vilius Čereškevičius, užėmę septintąsias vietas.

Sportininkai, užėmę šiose varžybose pirmas- šeštas vietas, iškovojo teisę startuoti Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse, kurios vyks birželio 26- 27 dienomis Alytuje.

Lengvaatlečius varžyboms paruošė Šakių JKSC treneriai A. Ulinskas, Antanas Barancovas, Edvardas Grigošaitis ir Reda Konteikienė.