Lengvaatlečiai pergalingai baigė žiemos sezono varžybas

Vilniuje vykusiose Lietuvos vaikų (12-13 metų) lengvosios atletikos pirmenybėse sėkmingai startavo Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro auklėtiniai. Šakiečiai iškovojo visų spalvų medalius.

Goda Beniušytė 600 metrų bėgimo distancijoje tapo varžybų  čempione. Sportininkės treneris Algirdas Ulinskas. 1000 metrų bėgimo distancijoje Domas Plančiūnas iškovojo antrąją vietą (treneris Vytautas Strokas), o 600 metrų bėgimo rungtyje Tomas Grybas buvo trečias (treneris Tomas Vencius).

Šiauliuose vykusiose Lietuvos jaunučių (14-15 metų) lengvosios atletikos trikovių pirmenybėse geriausiai sekėsi Mindaugui Simokaičiui, kuris sprinto trikovėje (30 metrų, 60 metrų ir 200 metrų bėgimai) iškovojo trečiąją vietą. Treneris A. Ulinskas.

Lietuvos jaunių (16 – 17 metų) pirmenybėse Šiauliuose puikiai pasirodė Nedas Makūnas, 2000 kliūtinio bėgimo distancijoje iškovojęs antrąją vietą. Treneris Tomas Vencius.