Jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečių žiemos startai

Sausio mėnesį Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunučių, jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos  pirmenybės, kuriose sėkmingai dalyvavo Šakių rajono jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai. Keletas jų namo grįžo su apdovanojimais.

Jaunučių (14- 15 metų) amžiaus grupėje šių varžybų čempionais 200 metrų bėgimo distancijoje tapo Akvilė Andriukaitytė ir Mindaugas Simokaitis. Laura Sabaliauskaitė šuolio į tolį rungtyje iškovojo antrąją vietą. Šių jaunųjų sportininkų treneris Algirdas Ulinskas.

600 metrų bėgimo distancijoje Ernestas Zdancevičius užėmė antrąją vietą, o1000 metrų kliūtinio bėgimo rungtyje Karolis Apanavičius buvo penktas (vaikinų treneris Treneris Tomas Vencius). Edvinas Gylys šuolio į tolį rungtyje užėmė penktąją vietą (trenerė Reda Konteikienė), Augustas Rūškys 1000 metrų bėgimo distancijoje buvo šeštas.

Jaunių (16- 17 metų) amžiaus grupės varžybose 2000 metrų kliūtinio bėgimo distancijoje čempionu tapo Nedas Makūnas (treneris T. Vencius). Algimantas Žemaitaitis 600 metrų bėgimo rungtyje iškovojo ketvirtąją vietą, Justas Balsys 2000 metrų kliūtinio bėgimo rungtyje buvo penktas (treneris Vytautas Strokas). Rutulio stūmimo sektoriuje Iveta Bacevičiūtė užėmė penktąją vietą, šuolio į tolį rungtyje Laura Sutkaitytė liko šešta (trenerė Vitalija Gudzinevičienė).

Jaunimo (18- 19 metų) amžiaus grupėje 300 metrų bėgimo rungtyje varžybų čempionu tapo Laurynas Rupeika, Šarūnas Leščevičius iškovojo antrąją vietą, Augustas Jakas užėmė šeštąją vietą (treneris A. Ulinskas), o Linas Arštikaitis buvo septintas (treneris Edvardas Grigošaitis). Šie sportininkai, bėgdami estafetinį bėgimą 4×200 metrų, iškovojo antrąją vietą.